TDK VLCF4028T-470MR48-2
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 680mA 490mOhm DCR 1515 Blister T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK VLCF4028T-470MR48-2.
TDK
Datasheet5 pagesIl y a 7 ans
TME
Newark
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-59.87%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-07-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 0.6A 0.78Ohm DCR 1515 T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 400mA 4026 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 480mA T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 0.5A 0.23Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 710mA 1.05Ohm DCR 2020 Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A 0.33Ohm DCR 2020 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK VLCF4028T-470MR48-2 fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1616
VLCF Series 47 uH ±20% 480 mA 490 mOhm DCR Shielded Wirewound Inductor
FIXED IND 47UH 480MA 490MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=47μH, L x W x T :
100KHz 480mA 480mA 8 47¦ÌH 490m¦¸ ¡À20% 1515 , 4mm*4mm*2.8mm
INDUCTOR, 47UH, 0.48A, 20%, SMD
VLCF Nonstandard 0.157Lx0.157W 4.00mmx4.00mm 47muH
47uH 卤20% 480mA SMD,4x4mm Power Inductors ROHS