TDK VLCF4028T-2R7N1R8-2
Inductor Power Shielded Wirewound 2.7uH 30% 100KHz Ferrite 2.46A 49mOhm DCR 1515 Blister T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK VLCF4028T-2R7N1R8-2.
TDK
Datasheet5 pagesIl y a 7 ans
TME
Newark
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-30.46%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 2.7uH 30% 100KHz Ferrite 2.98A 54mOhm DCR 2020 Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.7uH 30% 100KHz 8.64Q-Factor Ferrite 2.35A 0.03Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.7uH 30% 100KHz Ferrite 2.55A 83mOhm DCR 2020 Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.7uH 30% 100KHz Ferrite 2.51A 71mOhm DCR 2020 Blister T/R
TAIYO YUDENNR6012T2R5NE
Inductor Power Shielded Wirewound 2.5uH 30% 100KHz Ferrite 1.73A 0.108Ohm DCR 2424 T/R
TAIYO YUDENNRS6012T2R5NMGGV
Ind Power Shielded Wirewound 2.5uH 30% 100KHz Ferrite 1.8A Embossed T/R
Descriptions
Descriptions de TDK VLCF4028T-2R7N1R8-2 fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 2.7uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1616
INDUCTOR, 2.7UH, 1.89A, 30%, SMD; Product Range:TDK - VLCF Series; Inductance:2.
INDUCTOR, 2.7UH, 1.89A, 30%, SMD; Inductance: 2.7µH; RMS Current (Irms): 2.46A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 1.89A; Product Range: VLCF Series; Power Inductor Case: 4mm x 4mm x 2.8mm; DC Resistan