TDK SPM3020T-3R3M-CA
Fixed Ind 3.3UH 2.2A 127.2 Mohm
Prix et stock
Pièces détachées
IND SHIELDED WIREWOUND 3.3UH 3.5A SMD
Inductors for Power Circuits, Wound Metallic Magnetic Material for Automotive
Inductor Power Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 23Q-Factor Ferrite 2.8A 36mOhm DCR T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 1.7A 4012 T/R
TAIYO YUDENNR4018T3R3M
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 1.23A 0.084Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 2A 0.08Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de TDK SPM3020T-3R3M-CA fournies par ses distributeurs.
2.2A 3.3uH 卤20% 2.6A SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS