TDK SLF7045T-221MR33-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 450mA 624mOhm DCR Blister T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK SLF7045T-221MR33-PF.
TDK
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
Farnell
Newark
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-20.98%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 520mA 792mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.52A 0.792Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.5A 1.495Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 470mA 1.1Ohm DCR 2929 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.55A 0.828Ohm DCR 2828 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 0.64A 0.69Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de TDK SLF7045T-221MR33-PF fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 220uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
Power Inductors 220µH ±20% IND_7X7MM_SM 4.50mm 7.00 x 7.00mm 520mΩ 330mA
SLF Series 220 uH 450 mA 624 mOhm Surface Mount Shielded Power Inductor
Inductor, Power Line, 220Uh, 0.33A; Inductor Type:Power; Series:Slf7045; Inductance:220Μh; Tolerance, Inductance:±20%; Resistance:0.52Ohm; Current, Dc Max:0.33A; Case Style:7045 |Tdk SLF7045T-221MR33-PF.
INDUCTOR, 220UH, 20%, SHIELDED; Inductance: 220µH; RMS Current (Irms): 450mA; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 330mA; Product Range: SLF ; Available until stocks are exhausted Alternative available