TDK SLF7032T-680MR59-2PF
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 590mA 372mOhm DCR Blister T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK SLF7032T-680MR59-2PF.
TDK
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
IHS
Farnell
_legacy Avnet
Verical
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-13.57%
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 0.6A 0.38Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 540mA 444mOhm DCR 2424 Blister T/R
Wurth Elektronik74404052680
Inductor, 68Uh, Semishielded, 0.62A Rohs Compliant: Yes |Wurth Elektronik 74404052680
Ind Power Shielded Wirewound 68uH 20% 10KHz 650mA T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 0.5A 1.128Ohm DCR 1515 T/R
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Nickel-zinc Ferrite-Core, SMD, 1616
Descriptions
Descriptions de TDK SLF7032T-680MR59-2PF fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
Power Inductors 68µH ±20% IND_7X7MM_SM 3.20mm 7.00 x 7.00mm 310mΩ 590mA
INDUCTOR, POWER LINE, 68UH, 0.59A; Inductance: 68µH; RMS Current (Irms): 590mA; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): -; Product Range: -; DC Resistance Max: 0.31ohm; Inductance Tolerance: ± 20%; SVHC: No