TDK SLF7032T-3R3M1R9-2PF
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 27.6mOhm DCR Blister T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK SLF7032T-3R3M1R9-2PF.
Future Electronics
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
Datasheet49 pagesIl y a 13 ans
IHS
Factory Futures
Farnell
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+13.13%
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 2.4A 0.027Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 2.3A 24mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 2.3A 0.0336Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 2.4A 0.058Ohm DCR 2020 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 9Q-Factor Ferrite 2.2A 0.066Ohm DCR 1515 T/R
TAIYO YUDENNRS4018T3R3MDGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 2A 0.066Ohm DCR 1515 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK SLF7032T-3R3M1R9-2PF fournies par ses distributeurs.
POWER INDUCTOR General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
Power Inductors 3.3µH ±20% IND_7X7MM_SM 3.20mm 7.00 x 7.00mm 23mΩ 1.9A
INDUCTOR, POWER LINE, 3.3UH, 1.9A; Inductance: 3.3µH; RMS Current (Irms): 1.9A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): -; Product Range: SLF Series; DC Resistance Max: 0.023ohm; Inductance Tolerance: ± 20%