TDK SLF7032T-151MR37-2PF
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz Ferrite 370mA 780mOhm DCR Blister T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK SLF7032T-151MR37-2PF.
Farnell
Newark
JRH Electronics
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+130%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 1KHz 35Q-Factor Ferrite 0.37A 0.8Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 0.26A 0.59Ohm DCR T/R
Ind 150.00 Uh 0.000 A 590.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-0403S-151M-T
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz 23Q-Factor Ferrite 0.32A 2.4Ohm DCR 1515 T/R
Wurth Elektronik74404042151
Power Inductor, Aec-Q200, 150Uh, 0.3A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 74404042151
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 150uH 20% 1MHz Ferrite 260mA 2.8344Ohm DCR 1812 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK SLF7032T-151MR37-2PF fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 150uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
Power Inductors 150µH ±20% IND_7X7MM_SM 3.20mm 7.00 x 7.00mm 650mΩ 0.37A
SMD POWER IND, 150UH, 20%/0.37A/SHIELDED; Inductance:150µH; RMS Current (Irms):370mA; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):-; Product Range:SLF Series; Inductor Case / Package:-; DC Resistance Max:0.65ohm
INDUCTOR, SHIELDED, 150UH, 20%; Product Range:TDK - SLF7032 Series Magnetic Shielded Inductors; Inductance:150µH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:0.65ohm; DC Current Rating:370mA; Q Test Frequency:100kHz; Inductor Case Style:SMD; Core Material:(Not Available); SVHC:No SVHC (18-Jun-2012)