TDK SLF7030T-100M1R3-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.3A 0.053Ohm DCR T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK SLF7030T-100M1R3-PF.
JRH Electronics
Datasheet2 pagesIl y a 24 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
LTB Date2023-09-30
LTD Date2024-03-31
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 63.6mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 25Q-Factor Ferrite 1.4A 0.068Ohm DCR T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 1.45A 0.144Ohm DCR 2020 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.6A 0.1272Ohm DCR 2020 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.5A 0.1Ohm DCR 1515 T/R
TAIYO YUDENNRS6020T100MMGG
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.5A 0.15Ohm DCR 2424 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK SLF7030T-100M1R3-PF fournies par ses distributeurs.
Power Inductor (SMD), 10 uH, ± 20%, 1.3 A, Shielded, 1.3 A, 7mm x 7mm x 3mm
FIXED IND 10UH 1.3A 53 MOHM SMD
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, SMD
SLF Nonstandard 0.276Lx0.276W 7.00mmx7.00mm 10muH
100KHz 1.3A 10¦ÌH 53m¦¸ ¡À20% , 7mm*7mm*3.22mm