TDK SLF6028T-680MR50-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 780mA 348mOhm DCR 2424 Blister T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK SLF6028T-680MR50-PF.
IHS
Farnell
_legacy Avnet
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 900mA 351mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 1A 0.403Ohm DCR 2424 T/R
TAIYO YUDENNRS6045T680MMGK
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 0.95A 0.3952Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 1A 0.28Ohm DCR 2929 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz 1A 0.289Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 15% 100KHz 26Q-Factor Ferrite 0.85A 0.21Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de TDK SLF6028T-680MR50-PF fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
Power Inductors 68µH ±20% IND_6X6MM_SM 2.80mm 6.00 x 6.00mm 290mΩ 780mA
INDUCTOR, POWER LINE, 68UH, 0.5A; Inductance: 68µH; RMS Current (Irms): 780mA; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 500mA; Product Range: -; DC Resistance Max: 0.29ohm; Inductance Tolerance: ± 20%; SVHC: