TDK SLF6028T-101MR42-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 640mA 516mOhm DCR 2424 Blister T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK SLF6028T-101MR42-PF.
TDK
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
IHS
Newark
element14
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-53.41%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 700mA T/R
TAIYO YUDENNRS6045T101MMGK
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 0.75A 0.6058Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 0.77A 0.46Ohm DCR 2929 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz 0.8A 0.433Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 0.7A 0.408Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 0.83A 0.408Ohm DCR 2424 Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de TDK SLF6028T-101MR42-PF fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 100uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
POWER LINE IND, 100UH,420MA,20%; Product Range:TDK - SLF6028 Series; Inductance:
INDUCTOR, POWER LINE, 100UH, 0.42A; Inductance: 100µH; RMS Current (Irms): 640mA; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 420mA; Product Range: SLF Series; Power Inductor Case: 6mm x 6mm x 2.8mm; DC Resist