TDK SLF12575T-101M1R9-H
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz Ferrite 1.9A 0.15Ohm DCR Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK SLF12575T-101M1R9-H.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet5 pagesIl y a 7 ans
_legacy Avnet
Factory Futures
Verical
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+24.77%
Introduction Date2011-11-17
Pièces détachées
Bourns2112-H-RC
Ind High Current Wirewound 100uH 15% 1KHz 2.4A Toroid
Ind Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz 18Q-Factor Ferrite 2.1A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz Ferrite 1.9A 148mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz Ferrite 1.8A 140.4mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz Ferrite 1.9A 123mOhm DCR T/R
Wurth Elektronik74477020
Fixed Inductors WE-PD 1280 100uH 2.2A .22Ohm
Descriptions
Descriptions de TDK SLF12575T-101M1R9-H fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 100uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Inductor, 100Uh, Shielded, 1.9A Rohs Compliant: Yes |Tdk SLF12575T-101M1R9-H
FIXED IND 100UH 1.9A 125MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=100μH, L x W x T :
1KHz 1.9A 1.9A 100¦ÌH 125m¦¸ ¡À20% , 12.5mm*12.5mm*7.85mm
1.9A 100uH 卤20% 2.8A SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS
SLF-H Nonstandard 0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm 100muH
IND PWR SHIELDED W/W 100UH 20% 1KHZ SMD
INDUCTOR, 100UH, SHIELDED, 1.9A;