TDK SLF12565T-100M4R8-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz Ferrite 4.8A 24.2mOhm DCR Blister T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK SLF12565T-100M4R8-PF.
TDK
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
IHS
Future Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-65.08%
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 5A 0.021Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 24Q-Factor Ferrite 6A T/R
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz Ferrite 5.4A 18.7mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz Ferrite 5.4A 0.01872Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz Ferrite 4.3A 25.8mOhm DCR Blister T/R
Descriptions
Descriptions de TDK SLF12565T-100M4R8-PF fournies par ses distributeurs.
Fixed Inductor IND_12.5X12.5MM_SM 10µH ±20% 4.8A 12.50 x 12.50mm 6.85mm 20.2mΩ
POWER INDUCTOR General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
INDUCTOR, 10UH, SHIELDED, 4.8A; Inductance: 10µH; RMS Current (Irms): 4.8A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 5A; Product Range: SLF Series; Available until stocks are exhausted Alternative available