TDK SLF10165T-4R7N4R73PF
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 4.7A 15.2mOhm DCR Blister T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK SLF10165T-4R7N4R73PF.
TDK
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
IHS
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-19.63%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Introduction Date2007-09-30
Pièces détachées
TAIYO YUDENNS10145T4R7NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 5.03A 0.01728Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 5.5A 0.014Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 5.4A 0.018Ohm DCR 4040 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 5.6A 15.3mOhm DCR Blister T/R
TAIYO YUDENNS10155T4R7NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 6.01A 0.0135Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 5.5A 0.0125Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de TDK SLF10165T-4R7N4R73PF fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 4.7uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4040
4.7μH Shielded Wirewound Inductor 4.7A 15.2mOhm Max Nonstandard
INDUCTOR, 4.7UH, SHIELDED, 4.7A; Inductance: 4.7µH; RMS Current (Irms): 4.7A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 6.1A; Product Range: SLF Se; Available until stocks are exhausted Alternative available