TDK SLF10145T-221MR65-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 700mA 564mOhm DCR Blister T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK SLF10145T-221MR65-PF.
TDK
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
Newark
TME
iiiC
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-14.43%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.85A 0.564Ohm DCR 4141 Automotive T/R
TAIYO YUDENNR10050T221M
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.8A 0.585Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10145T221MNA
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 0.78A 0.582Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 0.8A 0.599Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.76A 0.61Ohm DCR 4040 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 1A 0.499Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de TDK SLF10145T-221MR65-PF fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 220uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4040
POWER LINE IND, 220UH,650MA,20%; Product Range:TDK - SLF10145 Series; Inductance
SLF Series 10.1 x 10.1 mm 220 uH ±20 % Tol. 0.65 A Shielded SMT Power Inductor
POWER LINE IND, 220UH,650MA,20%; Inducta; POWER LINE IND, 220UH,650MA,20%; Inductance: 220µH; RMS Current (Irms): 650mA; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 700mA; Product Range: SLF Series; DC Resista