TDK RLF12560T-100M7R5
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 7.8A 0.01488Ohm DCR T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK RLF12560T-100M7R5.
TDK
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
IHS
Newark
ODG (Origin Data Global)
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-19.77%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2001-11-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Wurth Elektronik7443321000
POWER-CHOKE WE-HCC 1210 (Ferrite) | FIXED IND 10UH 9A 14.4 MOHM SMD
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 10A 0.0165Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 9A 0.0255Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Iron 9A 0.0255Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS12575T100MN
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 5.55A 0.0188Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 6.4A 16mOhm DCR Blister T/R
Descriptions
Descriptions de TDK RLF12560T-100M7R5 fournies par ses distributeurs.
Power Inductor (SMD), 10 uH, ± 20%, 7.8 A, Shielded, 7.5 A, 12.8mm x 12.5mm x 6mm
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5049
INDUCTOR, 10UH, 7.5A, POWER LINE; Inductance: 10µH; RMS Current (Irms): 7.8A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 7.5A; Product Range: RLF Series; Power Inductor Case: 12.8mm x 12.5mm x 6mm; DC Resista