TDK NLV25T-033J-EF
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK NLV25T-033J-EF.
TDK
Datasheet6 pagesIl y a 7 ans
TME
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1608
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 33nH 5% 100MHz 25Q-Factor Ferrite 450mA 240mOhm DCR 1210 T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 0.033uH 5% 100MHz 25 Q-Factor Ferrite 450mA T/R
Inductor RF Chip Wirewound 33nH 5% 100MHz 40Q-Factor 420mA 230mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.033uH 5% 100MHz 24Q-Factor Ceramic 0.3A 0.6Ohm DCR 0805 Automotive T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.033uH 5% 100MHz 15Q-Factor Ceramic 0.3A 0.6Ohm DCR 0805 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK NLV25T-033J-EF fournies par ses distributeurs.
Inductor General Purpose Chip Molded/Unshielded Wirewound 0.033uH 5% 100MHz 20Q-Factor Ferrite 0.4A 0.42Ohm DCR 1008 T/R
INDUCTOR, 33NH, 5%, 1008, WIREWOUND; Inductance: 33nH; Product Range: NLV Series; DC Current Rating: 400mA; High Frequency Inductor Case: 1008 [2520 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.42ohm; Induct