TDK NLC453232T-150K-PF
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 450mA 700mOhm DCR 1812 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK NLC453232T-150K-PF.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
IHS
Newark
Future Electronics
element14
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
TAIYO YUDENCBC2518T150K
Inductor Power Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.5A 0.845Ohm DCR 1007 T/R
Ind RF Choke Bobbin Core 15uH 10% 2.52MHz 70Q-Factor Ferrite 460mA AXL T/R
Ind Power Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 60Q-Factor Ferrite 500mA RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 370mA 728mOhm DCR 1210 Blister T/R
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 15uH ±10% 2.52MHz 15 Q-Factor Ferrite 370mA T/R
Descriptions
Descriptions de TDK NLC453232T-150K-PF fournies par ses distributeurs.
POWER LINE IND, 15UH,450MA,10%,20MHz; Product Range:TDK - NLC453232 Series; Indu
NLC Series 1812 15 uH ±10 % 450 mA 0.7 Ohm SMT Molded Wirewound Inductor
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
POWER LINE IND, 15UH,450MA,10%,20MHz; Product Range: NLC Series; Inductance: 15µH; DC Current Rating: 450mA; High Frequency Inductor Case: 1812 ^4532 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.7ohm; No. of Pins: 2