TDK MLG1608SR33JTD25
General Purpose Inductor, 0.33uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK MLG1608SR33JTD25.
TDK
Datasheet12 pagesIl y a 13 ans
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor RF Chip Wirewound 330nH 5% 100MHz 30Q-Factor 85mA 5.5Ohm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Unshielded Multi-Layer 0.33uH 5% 100MHz 6Q-Factor Ceramic 0.07A 8Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.33uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Wirewound 330nH 5% 100MHz 26Q-Factor Ceramic 100mA 4.2Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Multi-Layer 0.3uH 5% 100MHz 6Q-Factor Ceramic 0.07A 7.5Ohm DCR 0402 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK MLG1608SR33JTD25 fournies par ses distributeurs.
MLG 0603 (1608Metric) 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 330nH
Inductors for High Frequency Circuits, Multilayer Ceramic, Automotive
FIXED IND 330NH 100MA 2.8OHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=330nH, L x W x T :
100mA 330nH 卤5% 2.8惟 0603 Inductors (SMD) ROHS