TDK MLG1005S1N3S
Ind High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 1.3nH 0.3nH 100MHz 7Q-Factor Ceramic 1A 0402
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK MLG1005S1N3S.
element14 APAC
Datasheet14 pagesIl y a 14 ans
JRH Electronics
Newark
Arrow Electronics
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces détachées
Inductor RF Chip Thin Film 1.2nH 0.1nH 500MHz 14Q-Factor 750mA 100mOhm DCR 0201 Paper T/R
Inductor RF Chip Thin Film 1.2nH 0.2nH 500MHz 14Q-Factor 750mA 100mOhm DCR 0201 Paper T/R
TAIYO YUDENHKQ0603U1N2B-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 1.2nH 0.1nH 500MHz 14Q-Factor Ceramic 800mA 0201 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK MLG1005S1N3S fournies par ses distributeurs.
MLG Series 0402 1.3 nH ±0.3 nH Tol. 1 A SMT High Frequency Multilayer Inductor
INDUCTOR, 1.3NH, HI FREQUENCY; Inductance: 1.3nH; Product Range: -; DC Current Rating: 1A; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Inductor Construction: Multilayer; DC Resistance Max: 0.1ohm; Inductance Tolerance: ±
INDUCTOR, HI FREQUENCY, 1.3NH; Inductance:1.3nH; Inductance Tolerance:± 0.3nH; DC Resistance Max:0.1ohm; DC Current Rating:1000mA; Core Material:Ceramic; Inductor Case Style:0402; No. of Pins:2; MSL:MSL 2 - 1 year; DC Current Max:1000mA; External Depth:0.5mm; External Length / Height:0.5mm; External Width:1mm; Inductor Type:Multilayer; Package / Case:1005; Q @ Vr F:29; Q Factor @ Frequency:7 @ 100MHz; Resistance:0.04ohm; Resonant Frequency:11.7GHz