TDK MLG1005S0N6C T
General Purpose Inductor, 0.0006uH, 33.334%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
Arrow ElectronicsMLG1005S0N6C T010K
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK MLG1005S0N6C T.
IHS
Datasheet24 pagesIl y a 13 ans
DigiKey
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-07-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.0006uH, 16.67%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
General Purpose Inductor, 0.0006uH, 0.33%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Inductor RF Chip Thin Film 0.6nH 0.1nH 500MHz 14Q-Factor 850mA 70mOhm DCR 0201 Paper T/R
Fixed Inductor 600pH ±0.1nH 11@500MHz 0201 0.60 x 0.30mm 850mA 80mΩ 20GHz 0.33mm
TAIYO YUDENHKQ04020N6B-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 0.6nH 0.1nH 500MHz 8Q-Factor Ceramic 500mA 0402 Paper/Embossed T/R
TAIYO YUDENHKQ0603U0N6B-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 0.6nH 0.1nH 500MHz 14Q-Factor Ceramic 900mA 0201 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK MLG1005S0N6C T fournies par ses distributeurs.
Inductor High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 0.0006uH 0.2nH 100MHz Ceramic 1A 0.1Ohm DCR 0402 T/R