TDK LTF5022T-3R3N2R5-LC
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 2.7A 60mOhm DCR Blister T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK LTF5022T-3R3N2R5-LC.
Newark
Factory Futures
Pièces détachées
TAIYO YUDENNRS6020T3R3NMGJV
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 2.75A Embossed T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 2.35A 60mOhm DCR T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 9.8Q-Factor Ferrite 3.5A 0.02Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS6020T3R3NMGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 2.75A 0.048Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.5A 0.0228Ohm DCR 2828 Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de TDK LTF5022T-3R3N2R5-LC fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2020
INDUCTOR, 3.3UH, 2.5A, 30%, SMD; Product Range:TDK - LTF Series; Inductance:3.3µ
Power Inductor (SMD), 3.3 uH, ± 30%, 2.7 A, Shielded, 2.5 A, 5mm x 5.2mm x 2.2mm
LTF Series 3.3 uH ±30 % Tolerance 60 mOhm DCR 2.5 A Shielded Power Inductor
INDUCTOR, 3.3UH, 2.5A, 30%, SMD; Product Range:TDK - LTF Series; Inductance:3.3µH; Inductance Tolerance:± 30%; Inductor Construction:Shielded; DC Resistance Max:0.06ohm; RMS Current (Irms):2.7A; Saturation Current (Isat):2.5A; SVHC:No SVHC (20-Jun-2013)