TDK LTF5022T-100M1R4-LC
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.7A 160mOhm DCR Blister T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK LTF5022T-100M1R4-LC.
Newark
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Datasheet9 pagesIl y a 13 ans
Datasheet9 pagesIl y a 13 ans
IHS
Factory Futures
Future Electronics
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-06-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 2.7A 0.048Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNR6028T100M
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 0.0845Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.78A 43.2mOhm DCR Blister T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 6028 T/R
TAIYO YUDENNRS6028T100MMGK
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
Descriptions
Descriptions de TDK LTF5022T-100M1R4-LC fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2020
10µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 160mOhm Max Nonstandard
INDUCTOR, 10UH, 1.4A, 20%, SMD; Inductance: 10µH; RMS Current (Irms): 1.7A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 1.4A; Product Range: -; Power Inductor Case: 5mm x 5.2mm x 2.2mm; DC Resistance Max: 0.16oh