TDK CLF6045T-680M-H
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2423
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK CLF6045T-680M-H.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 13 ans
Introduction Date2012-11-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1.1A 0.275Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 1.6A 240mOhm DCR
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 230mOhm DCR Embossed Carrier T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A 0.21Ohm DCR 2828 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A 0.24Ohm DCR 4040 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz 1.25A 0.196Ohm DCR 3131 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK CLF6045T-680M-H fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 68UH 1A 215 MOHM SMD
Inductor 68uH 20% 2-Pin Surface Mount T/R
Fixed Inductors 68uH Automotive (125C)
68uH 卤20% 790mA SMD,6.2x5.9mm Power Inductors ROHS