TDK CLF6045T-3R3N
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.5A 24.7mOhm DCR T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK CLF6045T-3R3N.
TDK
Datasheet9 pagesIl y a 8 ans
IHS
Newark
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-10-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 4.1A 0.02132Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 3.6A 0.0175Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 4.1A 0.02132Ohm DCR Automotive T/R
Fixed Inductors 3.3uH 21.32mohm 5.0A PWR Wound AEC-Q200
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 9.8Q-Factor Ferrite 3.5A 0.02Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 2.8A 0.024Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de TDK CLF6045T-3R3N fournies par ses distributeurs.
INDUCTOR, 3.3UH, 3.1A, 30%, 100KHZ; Product Range:TDK - CLF Series; Inductance:3
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2423
INDUCTOR, 3.3UH, 3.1A, 30%, 100KHZ; Inductance: 3.3µH; RMS Current (Irms): 3.5A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 3.1A; Product Range: CLF Series; Power Inductor Case: 6.2mm x 5.9mm x 4.5mm; DC Resis