TDK CLF6045T-1R5N
Ind Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 4.2A Blister Plastic T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK CLF6045T-1R5N.
TDK
Datasheet9 pagesIl y a 8 ans
Farnell
Future Electronics
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-10-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2019-03-29
LTD Date2019-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 5.4A 0.013Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
TAIYO YUDENNRS8030T1R5NJGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 5.3A 0.0156Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 4.9A 0.0143Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 4.9A 14.3mOhm DCR Automotive T/R
TAIYO YUDENNRS5040T1R5NMGJV
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 4.5A 0.0221Ohm DCR Automotive T/R
LOW PROFILE WIREWOUND INDUCTOR. 1.5UH, 30%, 16MOHM. 5.1A, 4.
Descriptions
Descriptions de TDK CLF6045T-1R5N fournies par ses distributeurs.
INDUCTOR, 1.5UH, 4.4A, 30%, 100KHZ; Product Range:TDK - CLF Series; Inductance:1
General Purpose Inductor, 1.5uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2423
INDUCTOR, 1.5UH, 4.4A, 30%, 100KHZ; Inductance: 1.5µH; RMS Current (Irms): 4.2A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 4.4A; Product Range: CLF Series; Power Inductor Case: 6.2mm x 5.9mm x 4.5mm; DC Resis