TDK CLF12577NIT-330M-D
Ind Power Shielded Wirewound 33uH ±20% 100kHz Ferrite 3.6A T/R
EOL
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK CLF12577NIT-330M-D.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet5 pagesIl y a 5 ans
Farnell
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-60.53%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-08-05
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2024-03-31
LTD Date2025-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusEOL ANNOUNCED (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 4.4A 0.052Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 4.4A 0.052Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 15% 1KHz 23Q-Factor Ferrite 2.8A 0.062Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 2.9A 0.0732Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 3.1A 49.8mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 3.4A 47.4mOhm DCR Blister T/R
Descriptions
Descriptions de TDK CLF12577NIT-330M-D fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5049
FIXED IND 33UH 3.6A 62.4MOHM SMD / 33 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 3.6 A 62.4mOhm Max Nonstandard
INDUCTOR, 33UH, 3.6A, 20%, SHIELDED; Inductance: 33µH; RMS Current (Irms): 3.6A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 3.65A; Product Range: CLF-NI-D Series; Power Inductor Case: 12.8mm x 12.5mm x 7.7mm; DC Resistance Max: 0.052ohm; Inductance Tolerance: ± 20%; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)