TDK CLF12555T-471M-H
Fixed Ind 470UH 600MA 795MOHM Sm
Prix et stock
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz 27Q-Factor Ferrite 640mA 1Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz Ferrite 0.7A 0.705Ohm DCR 4949 T/R