TDK CLF12555T-1R0N-H
Fixed Ind 1UH 7.3A 6.4 Mohm SMD
Prix et stock
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 26Q-Factor Ferrite 9.4A 0.0078Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10145T1R0NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 8.9A 0.0059Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10145T1R0NNV
Ind Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 8.9A Embossed T/R
Wurth Elektronik7447715910
Power Choke Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 8.5A 0.007Ohm DCR T/R Automotive AEC-Q200
Wurth Elektronik744065001
WE-TPC SMT Shielded Tiny Power Inductor
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 7.8A 0.01Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de TDK CLF12555T-1R0N-H fournies par ses distributeurs.
Inductor 1uH 30% 2-Pin Surface Mount T/R
Fixed Inductors 1.0uH Automotive (125C)
7.3A 1uH 卤30% 20A SMD,12.5x12.1mm Power Inductors ROHS
CLF-H Nonstandard 0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm 1muH