TDK CLF10040T-471M-CA
Ind Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100MHz Ferrite 440mA Blister Plastic T/R
Obsolete
Page du fabricant
Prix et stock
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz Ferrite 0.46A 1.44Ohm DCR Automotive T/R
TAIYO YUDENNS10145T471MNA
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz 0.52A 1.236Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 0.5A 1.1Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz Ferrite 310mA 1.26Ohm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz Ferrite 0.37A 1.704Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz Ferrite 0.41A 1.704Ohm DCR 2424 Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de TDK CLF10040T-471M-CA fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 470UH 440MA 1.452 OHM / Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz Ferrite 0.44A 1.452Ohm DCR Automotive T/R
Inductors for Power Circuits, Wound Ferrite, Automotive
FIXED IND 470UH 440MA 1.452 OHM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=470μH, L x W x T :
卤20% SMD,10x9.7mm Power Inductors ROHS