TDK CLF10040T-1R0N-H
Fixed Ind 1UH 12A 5.7 Mohm SMD
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK CLF10040T-1R0N-H.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 13 ans
Introduction Date2012-11-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH/4uH 30% 100KHz Ferrite 15A/7.51A 6.2mOhm/26mOhm DCR Automotive T/R
TAIYO YUDENNS10145T1R0NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 8.9A 0.0059Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10145T1R0NNV
Ind Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 8.9A Embossed T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 9.7A 5.2mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 14.4A 0.00336Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 10A 0.0055Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de TDK CLF10040T-1R0N-H fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 1UH 12A 5.7 MOHM SMD
Fixed Inductors 1.0uH 5.7mOhms 12A Automotive (125C)
General Purpose Inductor, 1uH, 30%, SMD, 3938
Inductor 1uH 30% 2-Pin Surface Mount T/R
CLF-H Nonstandard 0.394Lx0.382W 10.00mmx9.70mm 1muH
1uH 卤30% 6.3A SMD,10x9.7mm Power Inductors ROHS