TDK CGA9P2X7R1E226M250KA
25V 22uF X7R 卤20% 2220 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK CGA9P2X7R1E226M250KA.
IHS
Datasheet23 pagesIl y a 4 ans
Upverter
TDK
element14 APAC
Arrow.cn
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+13.59%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Empreinte
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2012-12-22
Pièces détachées
16V 22uF X7R 卤20% 2220 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
1812 C 22uF Ceramic Multilayer Capacitor; 25 V; +125degC; X7R Dielec; +/-20% SMD
TAIYO YUDENTMK325B7226MM-TR
1210 22 uF 25 V ±20% Tolerance X7R Multilayer Ceramic Capacitor
1210 22 uF 25 V ±20% Tolerance X7R Multilayer Ceramic Chip Capacitor
25V 22uF X7R ±20% 1210 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descriptions
Descriptions de TDK CGA9P2X7R1E226M250KA fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 22uF 25V X7R 20% Pad SMD 2220 125C Low ESR Automotive AEC-Q200 T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 22uF, Surface Mount, 2220
Multilayer Ceramic Chip Capacitors, Capacitance=22μF, LxWxT:5.7x5x2.5mm
EIA CASE SIZE: 2220, VOLTAGE: 25, CAP VALUE: 22000000, TOL: +/-20%, THICKNESS: 2.50 ± 0.30