TDK C1608X7R1A224M
CAPACITOR CERAMIC 0.22UF, 10V, X7R, 20%, 0603; Product Range: TDK - C Series; Cap
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK C1608X7R1A224M.
Newark
Datasheet55 pagesIl y a 12 ans
_legacy Avnet
Pièces détachées
TAIYO YUDENLMK107B7224MA-T
Multilayer Ceramic Capacitors (High dielectric type), 10V, 0.22 uF, ± 20 %, 0603, X7R, RoHS
Multilayer Ceramic Capacitors 22uF 10V X7R 20% SMD 0603 125C Paper T/R - Tape an
TAIYO YUDENEMK107B7224MA-T
Multilayer Ceramic Capacitors (High dielectric type), 16V, 0.22 uF, ± 20 %, 0603, X7R, RoHS
16V 220nF X7R 卤20% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Ceramic Capacitor, Ceramic, 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.22uF, Surface Mount, 0603
Samsung Electro-MechanicsCL10B224KP8NNND
10V 220nF X7R 卤10% Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descriptions
Descriptions de TDK C1608X7R1A224M fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 0.22uF 10V X7R 20% SMD 0603 125°C
CAP CER 0.22UF 10V X7R 0603