TDK C1005X7R1V473K
Cap Ceramic 0.047uF 35V X7R 10% Pad SMD 0402 125C Low ESR T/R
Prix et stock
Pièces détachées
Cap Ceramic 0.047uF 6.3V X7R 10% Pad SMD 0402 125C T/R
TAIYO YUDENEMK105BJ473KV-F
16V 47nF X5R ±10% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Cap Ceramic 0.047uF 16V X7R 10% Pad SMD 0402 125C Low ESR Automotive T/R
Samsung Electro-MechanicsCL05B473KO5NNNC
16V 47nF X7R 卤10% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
TAIYO YUDENEMK105B7473KV-F
Multilayer Ceramic Capacitors (High dielectric type), 16V, 0.047 uF, ± 10 %, 0402, X7R, RoHS
10V 47nF X7R ±10% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descriptions
Descriptions de TDK C1005X7R1V473K fournies par ses distributeurs.
Case:C1005, T.C:X7R, Voltage:1V, Cap Value:473, Tol:K, Thickness:0.5, E series: 3
CAP CER 0.047UF 35V 10% X7R 0402