TDK B82791G2701N001
Common Mode Chokes Dual 4700uH 10kHz 0.7A 0.44Ohm DCR Thru-Hole Box
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B82791G2701N001.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 27 ans
TDK
Farnell
EPCOS
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Descriptions
Descriptions de TDK B82791G2701N001 fournies par ses distributeurs.
Power Line Chokes, L=4.7mH Rated current=0.7A, LxWxT:17.5mmx17.5mmx8mm
4.7mH@10kHz 440m惟 2 Common Mode Filters ROHS
General Purpose Inductor, 4700uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
80V 42V 700mA 2 4.7mH@ 10kHz 440m¦¸(Typ) , 17.5mm*17.5mm*8mm
Box Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1MILLI AMPERE Common Mode Choke 700mA 440Ohm 10kHz 17.5mm
CHOKE, COMMON MODE, 4.7MH, 0.9A; Inductor Type:Power Line Choke; Series:B82791G; Inductance:4.7mH; Tolerance, Inductance:+50%, -30%; Resistance:0.44ohm; DC Current Max:0.7A; Case Style:PCB Through Hole; Core Material: ;RoHS Compliant: Yes