TDK B82724A2602N020
Box Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 e3 Common Mode Choke 6A 2.3Ohm 10kHz 31.3mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B82724A2602N020.
Burklin Elektronik
Datasheet9 pagesIl y a 8 ans
EPCOS
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndia, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRN142-6-02
COMMON-MODE CURRENT COMPENSATED CHOKE Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
TE ConnectivityRN242-6-02
Common Mode Chokes Dual 1.8mH 10kHz 6A 20mOhm DCR Thru-Hole
Wurth Elektronik744862018
WE-TFC Common Mode Power Line Choke
Common-Mode Choke 1.8mH 1A 340mOhm -30% to 50% Radial Leaded
POWER LINE CHOKE General Purpose Inductor, 1800uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core
Descriptions
Descriptions de TDK B82724A2602N020 fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes Dual 1.8mH 10kHz 6A 31mOhm DCR Thru-Hole Box
Power Line Chokes, L=1.8mH Rated current=6A, LxWxT:33.1mmx32.6mmx19.7mm
Ring Core Choke, 1.8Mh, 6A Rohs Compliant: Yes |Tdk B82724A2602N020
Power line choke, radial, 1.8 mH, 6 A, B82724A2602N020
General Purpose Inductor, 1800uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
250V 6A 2 1.8mH@ 10kHz 31m¦¸(Typ) , 33.1mm*32.5mm*19.7mm