TDK B82721A2401N021
Common Mode Choke, 27000uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B82721A2401N021.
Burklin Elektronik
Datasheet9 pagesIl y a 9 ans
Newark
element14 APAC
EPCOS
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRN112-0.5-02
Common Mode Choke Through Hole Power Line 500mA (Typ) 2 Lines 1.25 Ohm (Typ) -40°C ~ 125°C
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.5A 1.2Ohm DCR Thru-Hole Automotive Tray
TE ConnectivityRN212-0.5-02
Common Mode Chokes Dual 27mH 10kHz 500mA 1.25Ohm DCR Thru-Hole
Box Radial Ferrite RoHS Compliant Common Mode Choke 400mA 1.7Ohm 10kHz 18.2mm
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.5A 1.2Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
Common Mode Chokes Dual 27mH 10kHz 800mA 500mOhm DCR Thru-Hole
Descriptions
Descriptions de TDK B82721A2401N021 fournies par ses distributeurs.
Ind Power Line Choke 27mH 30% 10KHz Ferrite 400mA Pin Box
CHOKE, RING CORE, DOUBLE, 27MH, 0.4A; Inductance: 27mH; Rated Current: 400mA; Product Range: B82721A Series; SVHC: No SVHC (07-Jul-2017); Core Material: Ferrite; DC Current Max: 400mA; DC Current Rating: 400mA; DC Resistance Ma