TDK B82144A2472K000
Fixed Inductor RF Choke 4.7uH 10% Wirewound 1.6A 160 mOhm Unshielded Axial
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B82144A2472K000.
TME
Datasheet10 pagesIl y a 10 ans
Newark
element14 APAC
_legacy Avnet
Jameco
Introduction Date1997-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-08-31
LTD Date2027-02-28
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 4.7uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
General Purpose Inductor, 4.7uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3216/1206
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
General Purpose Inductor, 4.7uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Inductor, ferrite,4.7Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 5300-09-RC
Ind General Purpose Chip Wirewound 4.7uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 315mA 1812 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK B82144A2472K000 fournies par ses distributeurs.
4.7 uH +/-10% Ferrite Leadedinductor; Max SRF:100MHz; Q:40; 1.6A Idc; 160mOhm Rdc
RF Choke Drum Core 4.7uH 10% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 1.6A 0.16Ohm DCR AXL Automotive T/R
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Axial WIRE (Type) Inductor -55C 100MHz 160mOhm 4.7muH
General Purpose Inductor, 4.7uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Leaded Inductors (Leaded Coils), L=4.7μH Rated Current=1.6A, Axial DxL:5.2mmx12mm