TDK B72530E1140S262
24.5V 400A 1 20.83V 2.818KV 16V 14V 1.6J 2NF@1KHZ 1210 3.2MM*2.5MM*1.7MM
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B72530E1140S262.
TDK
Datasheet86 pagesIl y a 6 ans
IHS
Newark
Future Electronics
TME
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2012-07-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Var MLV 14VAC/16VDC 400A 22V 1210 SMD Automotive T/R
22V 400A 1 19.8V 242V 18V 14V 1.5J 2nF@1kHz 1210 3.2mm*2.5mm*1.7mm
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, Standard, 38 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
LittelfuseV05E11P
LV UltraMov Series - Varistor Series, 18V, 500A, disc 5mm, RoHS
LittelfuseV05P11P
KYOCERA AVXVCAS121018J390DP
1210 18 VDC 13 V RMS 42 V Clamp 500 A 3100 PF Surface Mount Varistor
Descriptions
Descriptions de TDK B72530E1140S262 fournies par ses distributeurs.
Chip Varistors / Ceramic Transient Voltage Suppressors, Maximum continuous voltage=16V, Maximum Clamping Voltage (8/20μs)=40V
VARISTOR, MLV, AEC-Q200, 40V, 1210; Voltage Rating VAC: 14V; Voltage Rating V DC: 16V; Product Range: E Series; Clamping Voltage Vc Max: 40V; Varistor Case Style: 1210 [3225 Metric]; Varistor Type: Multilayer Varistor (MLV); P