TDK B72214S621K101
B722 Series 825 V 625 Vrms 1650 V Clamp 4500 A 200 pF StandarD Leaded Varistor
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B72214S621K101.
IHS
Datasheet46 pagesIl y a 14 ans
_legacy Avnet
Newark
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
VARISTOR 1.1KV 4.5KA DISC 14MM / 1.1 kV 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
RESISTOR, VOLTAGE DEPENDENT, 895V, 140J, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED
PanasonicERZE10A911
Varistor [Panasonic Automotive & Industrial Systems] ERZE10A911 Varistor
VARISTOR 1KV 3.5KA DISC 10MM / 1 kV 3.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
LittelfuseV660LA50AP
LA Series 850 VDC 660 V RMS 1820 V Clamp 4500 A 200 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV625LS40AP
Radial Varistor 14Mm Rohs/Lead Free/ T&r |Littelfuse V625LS40AP
Descriptions
Descriptions de TDK B72214S621K101 fournies par ses distributeurs.
Varistor, 625 Vrms @ +85 C, 825 VDC @ +85 C, 4500 A (Max.) @ +85 C, Leaded
Varistor, 825V, 130J, Through Hole Mount
Disk-shaped Metal Oxide Varistors 825 V
TVS Varistor, 625 VAC, 825 VDC, StandarD B722, 1.65 kV, Disc, Radial Leaded, 14 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
Var MOV 625VAC/825VDC 4500A 1000V Radial Bulk
EPCOS StandardD, 1650V 50A, 825VDC 625VAC
VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM