TDK B72214S2141K101
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=140Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs, 1time)=6000A
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B72214S2141K101.
TDK
Datasheet35 pagesIl y a 8 ans
Newark
_legacy Avnet
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
PanasonicERZ-E10A221
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / ZNR SURGE ABSORBERS SERIES E DIA10 D TYPE 220V
LittelfuseV175LA10AP
Varistor; Circuit Protection; 175VAC; 455V; 4500A; Metal Oxide; 700pF; Radial; 85degC
LittelfuseV175LS10AP
LA Series 303 VDC 175 V RMS 455 V Clamp 4500 A 700 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV175LC10AP
455V 55J 700pF@1MHz 225V 175V 243V~297V 4.5kA Radial Leaded Varistors ROHS
SIOV METAL OXIDE VARISTOR Varistor, 200V, 40J, Through Hole Mount
PanasonicERZ-E10A201
TVS Varistor, 150 V, 200 V, E10, 340 V, Disc 11.5mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR)
Descriptions
Descriptions de TDK B72214S2141K101 fournies par ses distributeurs.
Metal 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 360V 50A 15.5mm 10%
220V 6KA 1 198V 242V 180V 140V 55J 820pF@1kHz 15.5mm*18.5mm
TVS Varistor, 140 VAC, 180 VDC, B722 AdvanceD, 360 V, Disc, Radial Leaded, 14 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
14Mm, 140Vac, 10%, Advanced / Bulk