TDK B72210S2551K101
B722 Series 320 V 250 Vrms 650 V Clamp 3500 A 245 pF AdvanceD Leaded Varistor
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B72210S2551K101.
LKR
Datasheet35 pagesIl y a 8 ans
Farnell
Newark
Future Electronics
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces détachées
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=625Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=3500A
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=680Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=3500A
LittelfuseV10E625P
VARISTOR 1KV 3.5KA DISC 10MM / 1 kV 3.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
LittelfuseV10E550P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 3500A, disc 10mm, RoHS
LittelfuseV575LA10P
LA Series 730 VDC 575 V RMS 1500 V Clamp 2500 A 90 pF Radial Lead Varistor
TVS Varistor, 680 VAC, 895 VDC, StandarD B722, 1.815 kV, Disc, Radial Leaded, 10 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
Descriptions
Descriptions de TDK B72210S2551K101 fournies par ses distributeurs.
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=550Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=3500A
Metal 1 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 1.5kV 25A 10% 0.4W
910V 3.5KA 1 1.001KV 745V 550V 90J 245pF@1kHz 12mm*15mm
TVS Varistor, 550 VAC, 745 VDC, B722 AdvanceD, 1.5 kV, Disc, Radial Leaded, 10 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
VARISTOR, METAL OXIDE, 1.5KV, DISC 12MM
VAR MOV 550VAC/745VDC 3500A 910V RADIAL
Varistor, 90J, Through Hole Mount
Varistor, Metal Oxide, 1.5Kv, Disc 12Mm; Voltage Rating Vac:550V; Voltage Rating V Dc:745V; Product Range:b722 Advanced Series; Clamping Voltage Vc Max:1.5Kv; Varistor Case Style:disc 12Mm; Varistor Type:metal Oxide Varistor (Mov); Rohs Compliant: Yes