TDK B72210S2461K101
VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM / 750 V 3.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B72210S2461K101.
TDK
Datasheet35 pagesIl y a 8 ans
Newark
_legacy Avnet
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces détachées
LittelfuseV480LA10P
LA Series 640 VDC 480 V RMS 1240 V ClA 2500 A 120 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV10E460P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 3500A, disc 10mm, RoHS
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=510Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=3500A
LittelfuseV510LA10P
LA Series 675 VDC 510 V RMS 1350 V Clamp 2500 A 100 pF Radial Lead Varistor
Epcos B72210S0461K101 460V 50J 10mm Standard series Metal Oxide Leaded Varistor
Var MOV 460VAC/615VDC 2500A 750V Thru-Hole Radial Bulk
Descriptions
Descriptions de TDK B72210S2461K101 fournies par ses distributeurs.
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=460Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=3500A
Varistors; TDK; B72210S2461K101; 1.24 kV; 615 V; Through Hole; 120 pF
Bulk 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 1.24kV 25A 10% 0.4W
Var MOV 460VAC/615VDC 3500A 750V Radial Bulk
750V 3.5KA 1 675V 825V 615V 460V 70J 150pF@1kHz 12mm*15mm
TVS Varistor, 460 VAC, 615 VDC, B722 AdvanceD, 1.24 kV, Disc, Radial Leaded, 10 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
VARISTOR, METAL OXIDE, 1.24KV, DISC 12MM
675V~825V Radial Leaded Varistors ROHS
615V 460V 750V Plugin Varistors ROHS
Varistor, 70J, Through Hole Mount
Varistor, Metal Oxide, 1.24Kv, Disc 12Mm; Voltage Rating Vac:460V; Voltage Rating V Dc:615V; Product Range:b722 Advanced Series; Clamping Voltage Vc Max:1.24Kv; Varistor Case Style:disc 12Mm; Varistor Type:metal Oxide Varistor (Mov);rohs Compliant: Yes