TDK B57881S0103F001
Bulk 2 Through Hole NTC THERMISTOR NTC Thermistor 3.5mm 155C 100mW 3980K
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B57881S0103F001.
Burklin Elektronik
Datasheet28 pagesIl y a 7 ans
IHS
Newark
EPCOS
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2002-06-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Thermistor, NTC, 10 kohm, NTCLE Series, 3984 K, Through Hole, Radial Leaded
Ntc Thermistor, Aec-Q200, 10Kohm, Radial Rohs Compliant: Yes |Vishay NTCLE201E3103SB
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3103JB0 NTC-Resistor wired up
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin Radial 4300K >= -3.5 Bulk Automotive
NTC THERMISTOR FOR TEMPERATURE MEASUREMENT NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
Thermistor NTC 10K Ohm 1% 2-Pin 0402 Wire 3434K Bulk
Descriptions
Descriptions de TDK B57881S0103F001 fournies par ses distributeurs.
Thermistor NTC 10K Ohm 1% 2-Pin Radial 3980K >= -3.5 Bulk Automotive
NTC Elements, Nominal Resistance=10kΩ, Nominal Resistance Tolerance=±1%
NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
THERMISTOR NTC 10KOHM 3980K DISC
10k惟 100mW 卤1% 卤1% NTC Thermistors ROHS
Thermistor, Ntc, 10K, Radial Leaded; Zero Power Resistance At 25°C:10Kohm; Product Range:B57881S Series; Thermistor Mounting:Through Hole; Beta Value (K):3980K; Thermistor Case Style:-; Thermistor Terminals:Radial Leaded; Operating Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B57881S0103F001