TDK B57301V2472H060
Thermistor NTC 4.7K Ohm 3% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 3635K >= -3.5 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B57301V2472H060.
TDK
Datasheet28 pagesIl y a 7 ans
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Newark
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
PanasonicERT-J1VT472J
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS - ERTJ1VT472J - THERMISTOR, NTC, 0603, 4K7
Thermistor NTC 4.7K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 3987K Paper T/R
PanasonicERT-J1VR472J
Thermistor NTC 4.7K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 4300K T/R
THERM NTC 4.7KOHM 3830K 0603 / NTC Thermistor 4.7k 0603 (1608 Metric)
Thermistor NTC 4.7K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 3545K Paper T/R
Thermistor NTC 4.7K Ohm 3% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 3545K T/R
Descriptions
Descriptions de TDK B57301V2472H060 fournies par ses distributeurs.
Tape and Reel 2 Surface Mount NTC THERMISTOR NTC Thermistor 800mum 125C 180mW 3635K
Chip NTC Thermistors (Sensor), Resistance (at 25°C)=4.7kΩ, Resistance Tolerance (at 25°C)=±5%
Thermistor NTC 4.7KOhm 3% 2-Pin 0603 Cardboard T/R