TDK B32916A3685M000
Epcos B32916 6.8uF Polypropylene Film Capacitor 330 V ac +/-20%; Through Hole
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32916A3685M000.
TDK
Datasheet21 pagesIl y a 5 ans
element14 APAC
Farnell
Ciiva
RS (Formerly Allied Electronics)
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
Epcos B32926 6.8uF Polypropylene Film Capacitor 305 V ac +/-20%; Through Hole
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
Cap Film 6.8uF 305VAC PP 10% 41.5 X 20 X 39.5mm RDL 37.5mm Bulk
Descriptions
Descriptions de TDK B32916A3685M000 fournies par ses distributeurs.
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 20% +Tol, 20% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
Cap Film Suppression X1 6.8uF 760VDC/330VAC PP 20% (42 X 28 X 42.5mm) Radial 37.5mm 110C Automotive Bulk
CAP, 6.8µF, 20%, PP; Capacitance: 6.8µF; Suppression Class: X1; Product Range: -; Voltage Rating X: 330V; Voltage Rating Y: -; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 20%; dv/dt Rating: 100V/µs; C
CAPACITOR, CLASS X1, 6.8UF, 330VAC; Capacitor Dielectric Type:Polypropylene (PP); Capacitance:6.8µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:330VAC; Capacitor Case Style:Radial; Capacitor Mounting:Through Hole; Lead Spacing:37.5mm; SVHC:No SVHC (18-Jun-2010); External Depth:28mm; External Length / Height:42.5mm; External Width:41.5mm; Lead Diameter:1mm; No. of Pins:2; Operating Temperature Max:110°C