TDK B32673Z4225K289
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32673Z4225K289.
TDK
Datasheet46 pagesIl y a 5 ans
IHS
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2007-08-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR46KR422000M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KR422050M2K
Yageo GroupR46KR422000M1K
PanasonicECWFE2W225K
Cap Film 2.2uF 450V PP 10% (17.5 X 10 X 15.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105C Ammo
PanasonicECW-FD2W225K4
Descriptions
Descriptions de TDK B32673Z4225K289 fournies par ses distributeurs.
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 2.2uF, 450V DC, 12mm(W) x 22.5mm(H) x 26.5mm(L)
2.2uF -55鈩儈+125鈩 卤10% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
FILM CAP MKP BOX 2.2µF 10% 420Vdc LS 22.5mm