TDK B32672Z5105K000
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount, 7143
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32672Z5105K000.
TDK
Datasheet46 pagesIl y a 5 ans
Newark
Ciiva
EPCOS
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2009-09-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR46KN410050N1K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
X2 Class AEC-Q200 Metallized Polypropylene Film Capacitor, 1uF, 310VAC, 630VDC, 10%
Yageo GroupR463N410050N1K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Epcos B32923 1uF Polypropylene Film Capacitor 305 V ac +/-10%; Through Hole
Descriptions
Descriptions de TDK B32672Z5105K000 fournies par ses distributeurs.
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 1uF, 520V DC, 11mm(W) x 18.5mm(H) x 18mm(L)
1uF -55鈩儈+125鈩 卤10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Film Capacitor, B32672Z Series, 1 F, 10%, Pp (Polypropylene), 520 V Rohs Compliant: Yes |Epcos B32672Z5105K000
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 1muF 520V
CAP, 1µF, 520V, 10%, PP; Capacitance: 1µF; Voltage Rating: 520V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32672Z Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radial L