TDK B32672Z4224K289
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32672Z4224K289.
TDK
Datasheet46 pagesIl y a 5 ans
Ciiva
EPCOS
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2007-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR46KI322050M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KN322050M1K
Yageo GroupR46KI322000M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount, 7128
PanasonicECW-FD2W224KQ
PanasonicECW-FD2W224K4
Descriptions
Descriptions de TDK B32672Z4224K289 fournies par ses distributeurs.
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.22uF, 450V DC, 6mm(W) x 11mm(H) x 18mm(L)
FILM CAP MKP BOX 0.22µF 10% 450V LS 15 , AMMO PACK
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 220nF 450V