TDK B32672Z4104K289
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32672Z4104K289.
TDK
Datasheet46 pagesIl y a 5 ans
Ciiva
EPCOS
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2007-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR46KI310000M1K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KI310050M1K
Yageo GroupR46KI3100DQM1K
PanasonicECWFE2W104K
Cap Film 0.1uF 450V PP 10%( 13 X 5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105C Ammo
PanasonicECW-FD2W104KQ
PanasonicECW-FD2W104KB
Descriptions
Descriptions de TDK B32672Z4104K289 fournies par ses distributeurs.
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.1uF, 450V DC, 5mm(W) x 10.5mm(H) x 18mm(L)
Cap Film 0.1uF 450V PP 10% (18 X 5 X 10.5mm) Radial 15mm 125C Automotive Ammo
FILM CAP MKP BOX 0.10µF 10% 450Vdc LS 15mm