TDK B32653A2682J000
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32653A2682J000.
TDK
Datasheet61 pagesIl y a 5 ans
Farnell
Newark
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR73UN16804000J
Cap Film 0.0068uF 2000V PP 5% (26.5 X 8.5 X 17mm) Radial Wound 22.5mm 105°C Automotive Bulk
Yageo GroupR73TI16804000J
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-HA3C682JQ
Cap Film 0.0068uF 1600V PP 5% (17.8 X 6.1 X 17.1mm) Radial 15mm 105C Ammo
PanasonicECW-HA3C682JB
Cap Film 0.0068uF 1600V PP 5% (17.8 X 6.1 X 17.1mm) Radial 10mm 105C Ammo
PanasonicECW-HA3C682J4
Descriptions
Descriptions de TDK B32653A2682J000 fournies par ses distributeurs.
Cap Film 0.0068uF 2000V PP 5% (26.5 X 8.5 X 16.5mm) Radial 22.5mm 100°C Bulk
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0068uF, 2000V DC, 8.5mm(W) x 16.5mm(H) x 26.5mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 6.8nF 700V